Felis Ödülleri

 

HABERLER

Felis Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Felis Ödülleri seremonisi tamamlandı. Felis Ödülleri Sahiplerini Buldu

İlk gece Jülide Ateş’in sunumuyla başlayan Felis Ödülleri’nde ikinci ve son gecenin sunucusu Murat Güloğlu’ydu. MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ın açılış konuşmasının ardından sürprizlerle devam eden gecede kazananlar, ödüllerini kırmızı halıdan yürüyerek sahnede aldılar.

Sürprizlerle dolu birinci gece

Sihir, hikâye, müzik ve eğlence… Felis’in 10’uncu yılının ilk gecesi sürpriz dolu anlara sahne oldu.

İllüzyonist Berk Uçkun gösterisiyle konuklara sihirli dakikalar yaşatırken günümüzün en iyi hikâye anlatıcılarından Saffet Emre Tonguç’un anlattığı Bir İstanbul Hikâyesi’nin ardından ödül kazanan projelerin vaka videoları MediaCat’in Twitter hesabından eşzamanlı olarak paylaşıldı.

Lipton Çay Korosu ve Anadolu Hayat Emeklilik reklamlarından dillere pelesenk olan “Bana Teyze Dediler” şarkısıyla Pınar Çubukçu da gecenin sürpriz isimleri arasındaydı. Gecenin bir sürprizi de, WPP Grubu’nun CEO’su Sir Martin Sorrell de grup bünyesinde tüm kazanan ajansları tebrik ettiği özel bir videoyla etkinlikteki yerini aldı.

Felis Ödülleri’nde gecenin büyük ödülüne layık görülen Y&R Team Red İstanbul’un ödülünü, ajans ekibiyle birlikte sahneye çıkan ajans çaycısı Hüseyin Merdamert kaldırdı.

Törende ilk gece, büyük ödülün ardından, Tektekçi’nin tören salonuna gece için özel olarak tasarlanan Shot Ağacı’nı getirmesiyle son buldu.

İkinci gece, yeni sürprizler

İlk gecesinde sürprizlere sahne olan Felis Ödülleri’nin ikinci gecesinde de sürpriz isimler vardı. Garanti Deneysel Bankacılık ile iki Başarı Ödülü ve üç Felis kazanan Kompüter ödülünü, sahneye sürpriz bir giriş yapan Cengiz Bozkurt’un elinden aldı.

Özgecan Yasası, Yerli Müzik Yabancıdan Dinlenmez ve Bir Kolayı Çok Sevdim işleriyle toplamda dört Felis kazanan Punch ödülünü aldıktan sonra ise sahneye çıkan Semih Gönder, Bir Kolayı Çok Sevdim şarkısını seslendirdi.

Volkan Akmehmet ve İnanç Şanver, Felis için özel olarak besteledikleri ve ilk kez bu gece seslendirdikleri sektör temalı şarkılarıyla davetlilere keyifli dakikalar yaşattılar.

Gecenin en büyük sürprizi şüphesiz C-Section aralarında Mahmut Abi’yle Halay Öğreniyorum’un da olduğu yedi işiyle ödül almak için Murat Güloğlu’nun yanına geldiğinde sahneye baskın yapan Mahmut Tuncer’di. Lawrence du Pré’nin elinde mendiliyle başını çektiği halayı yönlendiren Tuncer, Du Pré ve C-Section ekibi Lorke eşliğinde halay çekti.

TÜM HABERLER

Sektörün en iyi işleri Felislerine kavuştu
Sektörün en iyi işleri Felislerine kavuştu

Bu sene 12’inci kez düzenlenen Felis Ödülleri sona erdi.

12. Felis Ödülleri ilk gecede sahiplerini buldu
12. Felis Ödülleri ilk gecede sahiplerini buldu

Bu yıl 12'inci kez düzenlenen Felis Ödülleri'nin ilk gecesi sona erdi.

Rekor!
Rekor!

Tüm kategorilerde toplamda 3 bin 385 başvuru alan Felis, sektör yarışmaları tarihinde en yüksek başvuru sayısına ulaşarak rekor kırdı.

Felis'i değerli kılan 7 özellik
Felis'i değerli kılan 7 özellik

Bu yıl 12'nci yaşını kutlayan Felis Ödülleri'ne katılmak için sayısız neden var. Yedisi burada!

Felis hakkında merak edilenler
Felis hakkında merak edilenler

"Bir kedi gördüm sanki" şaşkınlığını yaşamamak için bu soru-cevaplara göz atın.

İşte Felis'in yeni bölümleri!
İşte Felis'in yeni bölümleri!

Bu sene Felis 2017'de üç yeni bölüm var: Dönüştüren Pazarlama Etkisi, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik, Entegre Kampanyalar.

Felis Ödülleri 2017 başvuruları başladı!
Felis Ödülleri 2017 başvuruları başladı!

7-8 Kasım 2017'de 12'ncisi düzenlenecek Felis Ödülleri'ne başvurular 27 Eylül tarihine kadar devam edecek.

Felis 2017 yeniliklerle geliyor
Felis 2017 yeniliklerle geliyor

Bu yıl 8-9 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek ve yaratıcılık ile etkiyi aynı düzlemde ele alarak değerlendiren Felis Ödülleri her zaman olduğu gibi yeniliklerle geliyor.

Medyayı yeniden şekillendirenler!
Medyayı yeniden şekillendirenler!

Yaratıcı medya kullanımında en geniş başvuru seçeneğini sunan Felis, yılın en iyi medya fikirlerini arıyor.

Ana mecralardaki zihin açan fikirler
Ana mecralardaki zihin açan fikirler

Dijital devrimle yeni fikirlere yelken açan ana mecralardaki en yaratıcı ve etkili çalışmalar Felis için yarışıyor.